VGPONN
VGPONN
Directeuren

Directeuren

VGPONN heeft gekozen voor meerschoolse directeuren, dat wil zeggen dat zo mogelijk een directeur meer dan een school aanstuurt. Samen met de directeur-bestuurder vormen ze het management van de VGPONN.

Dit zijn de directeuren:

Roelof van den Berg : Directeur bestuurder

Roelof van den Berg

Directeur bestuurder


Afieneke Buter : GBS De Leilinde Winschoten

Afieneke Buter

GBS De Leilinde Winschoten

a.buter@vgponn.nl

Ad van Deursen : GBS De Driesprong, Assen

Ad van Deursen

GBS De Driesprong, Assen

a.vandeursen@vgponn.nl

Aafke Havinga : GBS Klim-op, Middelstum GBS Dr. R.J. Damschool, U’meeden

Aafke Havinga

GBS Klim-op, Middelstum GBS Dr. R.J. Damschool, U’meeden

a.havinga@vgponn.nl

Eelke Horinga : GBS De Parel, Assen

Eelke Horinga

GBS De Parel, Assen

e.horinga@vgponn.nl

Pieter Kralt : GBS De Cirkel, Assen

Pieter Kralt

GBS De Cirkel, Assen

p.kralt@vgponn.nl

Marijke Vogel : GBS De Horizon, Bedum, CBS De Ster, Harkstede

Marijke Vogel

GBS De Horizon, Bedum, CBS De Ster, Harkstede

m.vogel@vgponn.nl

Anneke Vredeveld : GBS De Lichtbron, Hoogezand, GBS Piet Prins, Stadskanaal

Anneke Vredeveld

GBS De Lichtbron, Hoogezand, GBS Piet Prins, Stadskanaal

a.vredeveld@vgponn.nl

Karine Woensdregt : GBS De Lichtkring, Zuidlaren en GBS de Poort, Ten Boer

Karine Woensdregt

GBS De Lichtkring, Zuidlaren en GBS de Poort, Ten Boer

k.woensdregt@vgponn.nl